Jeg vil synge mer!

Jeg koser meg enda med de gode følelsene etter konserten på fredag. Jeg har hørt og sett på opptakene fra konserten, og delt dem på WeLG Foredrag på YouTube. Flere videoer kommer utover uken. Det er kjekt å tenke på det jeg opplever for tiden. Der skjer mange spennende ting, og jeg har det bra. Det er fortsatt litt mangel på krefter hos meg, men det kommer seg. Konserten har gitt meg enda flere grunner til å satse på musikken fremover. Publikum var så herlige, og klemmene etterpå gjorde godt!

Nå vet jeg at konserter går bra. Det er mange små ting som man lærer hver gang man opptrer. Det et det som utvikler meg videre. Jeg finner ut hva som fungerer for meg, og hvilke musikk sjangre som fungerer best for min stemme. Jeg har mange tanker og ideer for fremtiden. Musikken skal være viktig i livet mitt. Det er viktig for meg å ta grep slik at livet blir best mulig i tiden som kommer. Jeg håper på flere oppdrag etterhvert som tiden går. Nå er jeg ihvertfall kommet skikkelig i gang føler jeg. 

Det blir kjekt å fortsette med musikk terapi. Jeg gleder meg til å synge og spille sammen med en herlig gjeng. Livet kan til tider være ganske hardt, men musikken gir meg frihet til å være meg. Tusen takk til alle dere som heier på meg! 

Vi blogges!

Følg gjerne WeLG Foredrag på Facebook og Instagram !

0 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg