Jeg har våget å sette meg mål!

Jeg har bestemt meg for hva jeg ønsker å oppnå i livet de neste årene. Det har vært veldig viktig for meg å tenke nøye over det. For jeg må ta meg god tid, og ta hensyn til hele livet mitt. Når man har en helse som ikke helt følger ambisjonsnivået, så kan det veldig fort bli krasj. Og jeg har nok større planer enn andre ville gjort med samme utgangspunkt. Men jeg er vil ikke være negativ mot meg selv. Så jeg har satt meg en del mål som vi kreve en del av meg. Men jeg vet det er mulig. For når man har valgt en kurs, så må man legge en plan som faktisk kan holde. Det betyr en del hvile, og hjemmekontor. Og så tror jeg nok at når ungene blir større, så blir der frigjort en del mer tid til meg selv.

For meg så er det veldig viktig å jobbe. Det kan være små steg, men det skal gå riktig vei. Når jeg har så mye som jeg ønsker å oppnå, så må jeg ta den tiden som jeg trenger underveis. Det er kun jeg som egentlig kjenner meg selv. Og hele livet har jeg båret på ambisjoner og drømmer. Da er det viktig å realisere det som er mulig for meg. For jeg trenger faktisk på komme meg videre i livet nå! Det er herlig å kunne bruke energi på det positive som livet gir meg. Og det gjør meg sterkere for hver dag som går. Jeg har brukt masse tid og energi på å bearbeide fortiden min. Nå vil jeg komme meg fremover. Ryggsekken blir med meg. Men den er lettere å bære nå. Jeg er fullstendig klar over min situasjon. Men jeg er sjefen i mitt eget liv, og jeg velger å jakte på drømmene mine!

Jeg er en tøff dame som vet hva jeg vil! Det erkjenner jeg uten å nøle. For jeg vet at veien har vært svært vond og lang. Men desto kjekkere er det for meg å endelig føle meg klar til å gå videre! Det er nå livet mitt skal leves, og jeg skal ikke la gammel dritt få fokuset fremover. Nå skal jeg endelig begynne på en spennende reise, og jeg skal være meg selv. En ny og sterkere utgave har jeg blitt. Og det gjør meg skikkelig stolt og glad! Der er mange mennesker der ute som har kommet seg videre til tross for vanskelig fortid. Så jeg er ikke den eneste som ønsker det. Hver dag tar jeg nye steg mot det livet som jeg ønsker meg. Jeg har en herlig ektemann og flotte barn. En trygg atmosfære som har gitt meg nye krefter. Da er det utrolig gøy å få klarsignal, og gå for å oppnå drømmer!

Vi blogges!

Følg meg gjerne:

Facebook: Wenche Larsen Gundersen , WeLG Foredrag

Youtube: Wenche Larsen

Instagram: wenchelarsen.no

Snapchat: wencheblogg

0 kommentarer

Siste innlegg